AllDayDevOps 2018

Objavljeno 1. listopada 2018.

AllDayDevOps 2018

Datum događaja: 17.10.2018. - 18.10.2018. Izvezi događaj

Što je All Day DevOps?
All day DevOps je besplatna online zajednica koja je započela najveću svjetsku konferenciju. Nudi preko stotinu simultanih sesija od 30 minuta na 5 trackova. Svaki track uključuje Continuous Everything, moderne infrastrukture i nadzor te DevSecOps kulturalne promjene.

Sva predavanja drže vodeći ljudi iz tog područja bez promotivnih marketinških govora.

Tko?
Organizatori su DevOps meetup i Split Tech City. Manifestacija se organizira u sklopu aktivnosti projekta ICT Županija (Splitsko-dalmatinska županija).

Dodatno
Tijekom dana (u popodnevnim satima) održat će se i live predavanja na kojima će domaći DevOps stručnjaci predstaviti neke od DevOps metoda i alata koje koriste u svom svakodnevnom radu.

Raspored će biti objavljen naknadno.

Ukoliko želite održati predavanje/radionicu u sklopu konferencije javite nam se do 15.10. s temom predavanja na info@flyingpenguin.tech

Sponzori
Sponzori konferencije su Little Code d.o.o i Flying Penguin d.o.o.

Komentari (0)Broj pregleda (51)

Autor: Petar Benzon

Kategorije: Događaji