ICT Županija zlatni sponzor 2. međunarodne BlockSplit konferencije

ICT ŽUPANIJA ZLATNI SPONZOR 2. MEĐUNARODNE BLOCKSPLIT KONFERENCIJE

Druga međunarodna blockchain konferencija BlockSplit okupit će više od 400 sudionika - računalnih programera, IT stručnjaka, poduzetnika i studenata iz zemlje i cijelog svijeta. Konferencija će se održati u Splitu 25. i 26. travnja 2019.godine u organizaciji splitske udruge Blockada.

Glavnina konferencijskih događanja organizirat će se na splitskom Ekonomskom fakultetu, a dio programa radionica u prostorima PICS centra čiji je osnivač ICT Županija. Također, ICT Županija je ujedno i jedan od najznačajnijih sponzora ove po mnogočemu zanimljive konferencije koja Split i Splitsko-dalmatinsku županiju pozicionira na svjetsku mapu blockchain destinacija.

Kao zlatni sponzor konferencije, ICT Županija je osigurala 10 besplatnih karata za konferenciju, a više informacija o tome možete saznati budete li pratili naše kanale na društvenim mrežama:

Druga BlockSplit konferencija se organizira s ciljem razvoja blockchain industrije u Hrvatskoj i regiji kroz međunarodnu razmjenu iskustava i širenje znanja među blockchain zajednicom. Prema najavama organizatora, na ovogodišnjem skupu bit će više prezentacija poznatih projekata, demonstracija najnovijih tehnologija, kvalitetnih radionica, otvorenih i besplatnih meetupova i raznih drugih stručnih i zabavnih sadržaja.

Sudionici skupa, koji je ove godine definitivno podignuo ljestvicu u pogledu količine i kvalitete sadržaja,upoznat će se s izazovima rada u području blockchain industrije te sudjelovati na brojnim predavanjima i čak 10 radionica koje čine osnovu edukativnog programa konferencije. Neformalni i zabavni dio, koji će se organizirati u Vili Dalmacija, bit će izvrsna prilika za uspostavu novih kontakata i poznanstva.

Inače, blockchain je osnova poslovne i društvene infrastrukture budućnosti te će zamijeniti brojne centralizirane institucije na koje se društvo oslanja kako bi funkcioniralo, od sudstva, preko financijskog sustava do trgovine. To je industrija u kojoj se tek otvaraju mnoge vrijedne prilike te je svaki novi poslovni pothvat u ovoj industriji izrazito vrijedan. U Hrvatskoj i ostatku Jugoistočne Europe ih ipak nema baš puno, a upravo to je razlog zašto je sudjelovanje na BlockSplit konferenciji prilika koju ne bi smjeli propustiti. Kroz kvalitetne prilike za učenje i umrežavanje, prisustvovanje na konferenciji pruža jednu od najboljih prilika za domaće tvrtke i talente da uđu u ovu industriju.

Više informacija na web stranici BlockSplit (https://blocksplit.org/)