Novosti

eAgrar i Slaven Damjanović pobjednici STup! 2019 natjecanja !

Na upravo završenom međunarodnom sveučilišnom natjecanju za startupove STup! 2019 u organizaciji Studentskog poduzetničkog inkubatora u Splitu i koordinatora Anđela Banića, pobjedu je odnio član PICS - županijskog predinkubatoraSlaven Damjanović s projektom eAgrar , kojim je već odnio i pobjedu na Natjecanju studentskih projekata na FESB-u gdje je osvojio prvu nagradu od 5.000Kn. 


Ovdje je nagrada put u Istanbul na World Business Angels Investment Forum 2020.i ne sumnjamo da se Slaven i odavde neće vratiti sa zapaženim nastupom i prvim većim stranim investitorom u svoj eAgrar - sustav za pametni nadzor poljoprivrednih ili voćarskih površina.


Slaven je i do sada pobudio veliki interes gdje god prezentira svoj sustav, a ICT županija i PICS će mu pomoći u daljnjem razvoju i pripremi proizvoda za tržište.


Ovim se Slaven pridružuje listi pobjednika, članova PICS i EDIT - SORT it, macroTOUCH i eAgrar, a to je tek početak !